top of page

תהליך העבודה:

 

  • נפתח יחד תוכנית אסטרטגית לעבודה משותפת.

  • נגדיר את הערכים והמטרות העיקריות של החברה.

  • נבנה כיוון רעיוני מעניין למותג העתידי.

  • נצלם את העובדים, המוצרים, המשרדים, חפצי העיצוב או הבנייה. 

  • נבנה אתר מקצועי בשפת המותג באמצעות כל החומרים שיצרנו.

  • ניצור תוכן מדוייק בשפת המותג.


 

עיקר השירותים שלנו:

 

1. מיתוג עסקי 

2. צילום מקצועי - צילומי דיוקן עסקי, אדריכלות ומוצר.

3. בניית אתרים

 

שימוש בשירותים אלה יהווה בסיס מצוין לפיתוח החברה שלך. הסטודיו שלנו משתמש בניסיון וידע ניהולי גבוה. זאת על מנת לנהל את הפרויקט באופן המקצועי והנכון ביותר עבור החברה שלך, שיקפיץ את העסק שלך לשלב הבא.

 

אנחנו מתמחים במציאת פתרונות יצירתיים שמשתלבים עם ערכי החברה.

 

מי אנחנו?

 

הסטודיו של יוליה אורמן הוא סטודיו בוטיק המציע מספר שירותים עיקריים המהווים בסיס לפיתוח המותג.

 

מגוון האפשרויות שלנו הוא אין סופי, ואנחנו עובדים בשיטה של התאמה אישית עבור לקוחותינו, תוך הדגשת התהליך באופן ממוקד וברור.

 

אודות הסטודיו של יוליה אורמן 

 

הסטודיו נוסד בשנת 2015 על ידי יוליה אורמן, עולה ממוסקבה, אשר טרם עלייתה סיימה לימודי עיתונאות באוניברסיטה, ועבדה כעיתונאית, עורכת וצלמת מוערכת במיטב המגזינים. 

 

יוליה הציגה בתערוכות צילום בביאנלות בינלאומיות, ערכה עצמאית למעלה מ-12 תערוכות, וזכתה בתחרויות צילום שונות. עבודותיה מוצגות עד היום בארכיוני גלריות ומוזיאונים במוסקבה. עם עלייתה לישראל, זכתה יוליה בפרס אמנית מצטיינת מטעם משרד העלייה והקליטה, וסיימה לימודי עיצוב וקידום מותגים בסטודיו 6B

מאז, הספיק הסטודיו להתפתח ולהתרחב באופן פעיל. זאת בזכות כישוריה המקצועיים ויכולותיה של דמות מפתח אחת: יוליה אורמן, שיוצרת את עיקר עבודת הסטודיו בעצמה. הדבר מאפשר ליוליה ראייה רוחבית והתאמה אישית של הפרויקט, יחד עם עבודה מדויקת, עמוקה ומקצועית יותר. כמובן שבמידת הצורך, הסטודיו משתף פעולה עם מומחים נוספים. זאת בהתאם לדרישות הפרויקט.

 

חשוב לנו להדגיש: הסטודיו שלנו מעניק יחס אישי וחם לכל לקוח ולקוחה, ומבין את הצרכים הדינמים של העולם העסקי המשתנה, כך שיודע להתאים ולנהל את הפרויקט באופן הנכון ביותר לחברה שלך.

 

 

Studio Yulia Orman

יבגני קבילינסקי

מנה׳׳ל Best Work

ניהול פרויקטים בעם

העבודה עם הסטודיו יוליה אורמן הייתה פשוט נפלאה. שמחתי מאוד לפגוש איש מקצוע כזה בכמה כיוונים בבת אחת. היא עשתה עבודה נהדרת בבניית המותג שלנו. יצרנו את הלוגו, ולאחר מכן את כל הזהות הארגונית: כרטיס ביקור, תיעוד, מתנות, לוח שנה, חומרי מצגת בארבע שפות וקטלוג שיקי. עבור כל מוצרי האופנה שלנו, יוליה צילמה בצורה מקצועית יותר מ-15 מהפרויקטים שלנו - בוטיקים ומרפאות, צילומי סטודיו של הצוות שלנו.
והכי חשוב - זה אתר מאוד יפה ופונקציונלי בשלוש שפות מכל החומר שהיא יצרה.
אשמח להמשיך לעבוד איתה! אנו מתכננים צילום שוטף של הפרויקטים שלנו ותמיכה בחומרי תדמית.

 

בעבודתה תמיד יש סדר בתהליכי התכנון והדיווח. מיד סמכתי עליה בקלות שתעשה את עבודתה. כבר מהתחלה היא הראתה את המיקוד שלה בפרויקט ולא הייתי צריך לתקשר עם מספר רב של מומחים שונים.
שילוב מדהים של מקצועיות, אינטואיציה וקור רוח באדם אחד ובתחומים מקצועיים שונים. תכונות אנושיות מצוינות, חוש הומור ורעיונות מעניינים תמיד. סיוע מצדדים שונים: מסידורי צילום ועד הכנת חומרי תדמית חגיגיים.


אין לי דקה של זמן פנוי. אבל הודות ליוליה, אני יכול לעשות את העבודה שלי בקלות. זהו מזל נדיר ביותר. ממליץ בחום.

צילום תדמית
bottom of page